Masáže

NABÍDKA

Klasická masáž je nejčastěji používaným druhem masáže. Využívá se jako masáž léčebná a na doléčení prodělaných onemocnění. Využívá se jako preventivní prostředek proti vzniku onemocnění páteře, ale i jiných orgánů těla. Je velmi vhodná u chronických bolestivých stavů, kde napomáhá uvolnění bolestivých spazmů a blokád vzniklých v důsledku různých úrazů a přetěžování organismu. Masáž má celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek na tělesnou výkonnost a ovlivňuje stav centrálního nervového systému. 
Při masáži se používají nejčastěji emulze, lihové prostředky, oleje a masážní gely. Klasická masáž může být částečná nebo celková.

  • KLASICKÁ MASÁŽ CELKOVÁ
  • KLASICKÁ MASÁŽ ZÁDA + ŠÍJE + NOHY
  • KLASICKÁ MASÁŽ ZÁDA + ŠÍJE

Reflexní masážní terapie pochází z východní Asie (konkrétně z Číny, Vietnamu a Indie). Technika je postavená na tzv. reflexních bodech rozmístěných po celém našem těle. Vychází ze skutečnosti, že každá z těchto oblasti je propojena s jinými částmi těla. Pomocí speciálních hmatů a tlaků vyvíjených na jednotlivé reflexní body na těle můžeme působit nejen lokálně, ale také ovlivňovat vzdálené, avšak související oblasti.
účinky místní, které se týkají prokrvení a zvýšení teploty v místě působení. Dále změny vzdálené, vyvolané v místech propojených s danou oblastí prostřednictvím nervů. Jedná se zejména změny prokrvení, ovlivnění napětí svalů a eliminace bolesti.
Podporuje přirozené odplavování škodlivých látek z organismu ven a vstup těch kladných, obranných zpátky do těla.

  • REFLEXNÍ MASÁŽ

Masáž LOMI LOMI je založena na technikách použití prstů, dlaní, loktů a předloktí. Důležitá je především rytmika a energičnost pohybů. Masírováno je celé tělo, především záda, ale také stehna, kyčle, paže, šíje, krk. Používají se aromatické a esenciální oleje. Svoje důležité místo má také jemná, uklidňující hudba. Lomi Lomi odstraňuje bolest ve svalech a kloubech, podporuje proudění krve a mízy, zabraňuje působení škodlivých látek uvnitř těla, napomáhá detoxikaci organismu, odstraňuje napětí, únavu a stres.

  • HAVAJSKÁ MASÁŽ – LOMI LOMI

Indická masáž hlavy patří mezi nejvíce rozšířené masáže v Indii a na Srí Lance.Jde o techniku, kterou začaly praktikovat indické ženy na zlepšení kvality vlasů. Postupem času zjistily, že tato terapie nemá pouze kosmetický účinek, ale prospívá tělu i duši. Dnes je tato metoda uplatňována zejména pro své výrazné antistresové účinky, které jsou vyvolány stimulací důležitých energetických center. Při pravidelném podstupování masáže se příznaky vyvolané stresem utlumují, dokonce mohou i zcela zmizet. Při této masáži se masíruje hlava, krk, ramena a horní části paží. Důraz je kladen na body jakými jsou obočí a čelo, kde člověk nejvíce pociťuje napětí ze stresu.

  • INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Masáž lávovými kameny má mimořádně silné energetické účinky. Lávové kameny dokáží odstranit bloky důležitých bodů na meridiánech a rozproudí energii v těle. Mají schopnost absorbovat, udržovat a postupně uvolňovat teplo. Přenášejí a předávají tepelnou energii, která pozitivně působí nejen na pokožku, podkoží a svalová vlákna, ale způsobuje i výrazné prokrvení cév, zlepšuje cirkulaci a okysličení krve, zrychluje metabolismus tkání a detoxikaci těla. Pozitivně ovlivňuje i lymfatický systém, relaxaci svalstva spojenou s ústupem bolesti, působí také proti celulitidě. Tato masáž působí antistresově.

  • LÁVOVÉ KAMENY ZÁDA + ŠÍJE
  • MASÁŽ OBLIČEJE LÁVOVÝMI KAMENY

Lymfoven zajišťuje pozvolnou a šetrnou tlakovou masáží, aby se lymfatický systém postupně začal zbavovat toxických látek. Lymfatická masáž je důležitá z hlediska zdravotního ale i z kosmetického při tvarování postavy a odbourávání přebytečného tuku. Tlakové masáže jsou různé a vždy se aplikují dle momentální potřeby klientky. Již po první aplikaci se budete cítit lépe, budete dobře prokrvené a bez otoků. Můžete být mírně unaveny.

  • LYMFATICKÁ MASÁŽ – LYMFOVEN

Baňkování se řadí mezi metody alternativní medicíny, při níž se malá oblast pokožky podrobí pomocí skleněných baněk podtlaku. Ten může být vytvořen buď ohřátím a následným samovolným ochlazením vzduchu v baňce, nebo pomocí mechanického čerpadla. Baňka je obvykle ponechána na místě pět až patnáct minut dle individuální potřeby klienta.
Používá jako protibolestivá léčba při revmatismu, bolestech kloubů, zad, hlavy, ale i při astmatu cévních i orgánových chorobách.

  • BAŇKOVÁNÍ